Breaking News
Loading...
niedziela, 12 stycznia 2014

Właśnie skończył się 8 etap Projektu. Żałujemy, że nie wszyscy dotrwali z nami do Nowego Roku, rozumiemy, że nie zawsze się DA, cieszymy się z nowych twarzy i smucimy, bo za DWA tygodnie KONIEC pierwszej edycji Projektu. Co będzie dalej, jeszcze zobaczymy, a kto czyta maile od nas, ten wie, co się szykuje za niedługo. No, ale nie pora teraz pisać o planach daleko i bliskosiężnych, czas na podsumowanie kolejnego etapu.


Tytułem wstępu jeszcze raz napiszę, tym razem na blogu – poprosimy o przesyłanie na maila wybranego przez Was dowolnie zdjęcia z linkiem do wszystkich relacji z Projektu. Tworzymy na facebooku album upamiętniający pierwszą edycję, dodatkowo to taka mała pomoc od Was dla nas, kiedy to trzeba będzie zasiąść i wybrać laureatki nagród głównych (których notabene jest już cztery, a nie trzy, dzięki nowemu Sponsorowi – zapraszam do zakładki „Nagrody” na blogu).

Pierwsza grupa za zadanie miała przedstawić swoją wizję tematu: Na macie, kocu, łóżku - harce brzuszkowe i nie tylko...
 1. http://zmianaperspektywy.pl/akcja-rozwijanie-przez-zabawe/ - Zmiana Perspektywy przedstawia samozachwyt córci. 
 2. http://kusiatka.blogspot.com/2014/01/na-macie-kocu-ozku-harce-brzuszkowe-i.html - Kusiątka i Alicji harce wszędzie, gdzie się da.
 3. http://280dni.com/8-tydzien-samo_sie/# 280 dni, czyli jak uciec mamie bez pieluchy...
 4. http://mama-w-uk.blogspot.co.uk/2014/01/samosie-tydzien-8-na-macie.html - Mama w UK, Sara i jej "beauty days". 
 5. http://misjamacierzynstwo.blogspot.com/2014/01/projekt-samosie-tydzien-8-na-macie-kocu.html?m=1 Misja Macierzyństwo i historia z dreszczykiem...
 6. http://matkabrowar.blogspot.com/2014/01/projekt-samosie-tydzien-8.html Matka Browar i zagwozdka - jak przekonać Stasia do brzuszkowania...Drugą grupę prześladował temat zmieniania perspektywy...
 1. http://kreatywniewdomu.blogspot.com/2014/01/projekt-samosie-zmieniamy-perspektywe.html - Kreatywnie w domu i grzechotki z rolek po papierze z różnych wymiarach przestrzennych.
 2. http://alinadobrawa.blogspot.com/2014/01/projekt-samosie-tydzien-osmy.html - Z życia mamy i córki - nowe doznania poznawcze.
 3. http://www.bycieszycsiezyciem.blogspot.com/2014/01/zmiana-perspektywy-czyli-tydz-8.html - By cieszyć się życiem i poznawanie z wysokości dużego Człowieka.
 4. http://swiatszymka.blogspot.com/2014/01/projekt-samosie-etap-viii.html - Świat Szymka to świat, który stanął na głowie.
 5. http://mamailaura.blogspot.com/2014/01/projekt-samosie-tydzien-viii.html - Mama, Laura i samodzielne siedzenie i stanie.
 6. http://rudymspojrzeniemnaswiat.blogspot.com/2014/01/zmiana-perspektywy-tydzien-8-samosie.html - Rudym spojrzeniem na świat i ostra zmiana perspektywy na "siedzącą" z "leżącej".
 7. http://matka-pod-napieciem.blogspot.com/2014/01/projekt-samosie-tydzien-8.html - Matka pod Napięciem i jak to jest z tą celulozą.
 8. http://swiadomerodzicielstwo.wordpress.com/2014/01/12/projekt-samo_sie-zmieniamy-perspektywe/ - Świadome rodzicielstwo i zmiana perspektywy za pomocą koca i prześcieradła.
 9. http://kantorek-katjuszki.blogspot.com/2014/01/o-osmym-odcinku-projektu-samo-sie.html - Kantorek Katjuszki i koszyczek Majuszki.
 10. http://humahuppa.blogspot.com/2014/01/nasza-perspektywa.html Humahuppa i perspektywa Humiaszka.
 11. http://tymianki.blogspot.com/2014/01/projekt-samosie-viii.html Tymianki i świat z perspektywy Poli.
 12. http://zabawyizabawki.blogspot.com/2014/01/zmiana-perspektywy.html Zabawy i zabawki za trzy grosze i tańce, hulanki, swawole...
 13. http://blog.polozna-online.pl/porady/projekt-samo-sie-zmiana-perspektywy/ Blog położnej i ciągłe zmiany perspektywy. 
 14. http://taksobieszyje.blogspot.com/2014/01/stolik-do-rysowania-kreda.html Tak sobie sz(ż)yję i stolik/tablica.


Sytuacja trochę śmieszna, bo w całym wymyślaniu Projektu nie wpadłyśmy na to, że DZIECI ROSNĄ, więc i kategoria wiekowa może się zmienić. Pisałyśmy już o tym na facebooku, jednak tu też napiszemy, jeśli ktoś z maluchem sześciomiesięcznym ma ochotę przejść do pierwszej grupy - jak najbardziej zapraszamy! Niech i tam się dzieje tyle, co w grupie drugiej. :)

Małym podsumowaniem niech będzie to, że cieszy nasz Wasza inwencja. W pierwszej grupie dominowały maty edukacyjne (wspaniały wynalazek) i łóżka. W drugiej grupie natomiast dominował misz-masz wszystkiego, co tylko możliwe, bo temat do ugryzienia łatwy nie był, a każda mama świetnie sobie poradziła i zinterpretowała na swój własny sposób! Super!

I tutaj Mała prywata, bo i Przewijka ma zupełnie odmienny pomysł na zmianę perspektywy - o taki.

I czekajcie oczywiście na wyniki i zostawiamy Was z tematami: "zabawka hand-made wykonana przez rodzica" oraz "zbudowałem/łam i zburzyłem/łam". Będzie fajnie, prawda?

0 komentarze:

Prześlij komentarz