Breaking News
Loading...
niedziela, 19 stycznia 2014

Właśnie skończył się 9 etap Projektu Samo_się. Przede wszystkim chciałybyśmy podziękować tym mamom, które wytrwały z nami do teraz i będą również obecne w etapie 10 i później, w finale finałów. Szykujecie już mowy końcowe? Łzy się w oczach kręcą? My powoli podsumowujemy Projekt, dodatkowo tworzymy gotową publikację stworzoną z kilku słów od Nas i całej masy relacji od Was (oczywiście z blogów, które przysłały zgodę na takową publikację, więc spokojnie). 

A teraz Wasze relacje z 9 etapu Projektu Samo_się, tradycyjnie, chronologicznie, od najpierwszego (:D) do ostatniego:

Grupa pierwsza i zabawka hand made:

Grupa druga i budowanie i burzenie:
 1. http://mamailaura.blogspot.com/2014/01/projekt-samosie-tydzien-ix.html Mama i Laura i klocki hand made.
 2. http://kreatywniewdomu.blogspot.com/2014/01/zbudowaem-i-zburzyem.html Kreatywnie w domu - piłki, klocki i grzechotki, czyli 3w1.
 3. http://alinadobrawa.blogspot.com/2014/01/projekt-samosie-tydzien-ix.html Z życia mamy i córki - wieża z chusteczek, gum i klockowy drapacz chmur.
 4. http://bycieszycsiezyciem.blogspot.com/2014/01/zbudowaem-i-zburzyem-tydz-9-projektu.html - ...by cieszyć się życiem i dźwięczne burzenie.
 5. http://matka-pod-napieciem.blogspot.com/2014/01/projekt-samosie-tydzien-9.html - Matka pod Napięciem i klamerrrrki.
 6. http://taksobieszyje.blogspot.com/2014/01/klocki-z-materiau-projekt-samosie.html Tak sobie szyję i klocki z materiału.
 7. http://kantorek-katjuszki.blogspot.com/2014/01/o-wiezy-dziewiaty-odcinek-samosiowego_19.html kantorek Katjuszki i wieża.
 8. http://gruszkawkompot.blogspot.com/2014/01/chaos-i-destruktor.html Gruszka w kompot - chaos i destruktor.
 9. http://swiadomerodzicielstwo.wordpress.com/2014/01/19/projekt-samo_sie-zbudowalem-i-zburzylem/ Swiadome rodzicielstwo i praktyczne dwie wieże.
 10. http://humahuppa.blogspot.com/2014/01/tydzien-demolki.html Humahuppa i tydzień demolki.
 11. http://projektczlowiek.blogspot.com/2014/01/czasoumilacze-j-w-projekcie-samosie-9.html Projekt Człowiek i budownictwo J.
 12. http://blog.polozna-online.pl/porady/projekt-samo_sie-tydzien-dziewiaty/ Blog Położnej i kolejny destruktor. 

I na koniec małe P.S. jeśli ktoś ma ochotę przesłać nam swoje spostrzeżenia/uwagi/miłe słowa/konstruktywną krytykę lub poematy na nasza cześć :D, cokolwiek, co fajnie będzie wyglądało na końcu naszej book, będziemy bardzo wdzięczne. Najlepiej, żeby takie podsumowanie trafiło do nas do wtorku po zakończeniu Projektu, czyli do 28 stycznia, żeby na spokojnie zamknąć książkę do końca miesiąca i móc Wam ją udostępnić. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz