Breaking News
Loading...
piątek, 17 stycznia 2014

Kochani! Objęliśmy Patronatem wspaniałe wydarzenie, jakim jest DZIECIĘCE WOW w Bydgoszczy. Kilka dziewczyn z naszego Projektu się wybiera. :) Oto, co organizatorki o nim mówią/piszą same organizatorki:

"Z pewnością pamiętają Państwo lata swojego dzieciństwa. My również wspominamy z rozrzewnieniem takie bajki, jak te opowiadające o Reksiu, czy Kreciku, a także baśnie, zaliczające się obecnie do klasyki, jak ,,Królowa Śniegu", ,,Bajka o rybaku i złotej rybce", czy ,,Na jagody".

Pragniemy, aby młode pokolenie w czasach wydawanych wciąż nowych pozycji i obecnie szerzącego się wpływu Internetu nie zapomniało o wartościach, które są ważne w życiu każdego człowieka. Tak właśnie narodziła się inicjatywa 3 Blogerek, aby zorganizować spotkanie o nazwie Blogowe WOW, którego głównym celem będzie powrót do dzieciństwa.

Dlatego też na spotkanie zostały zaproszone Blogerki wraz ze swoimi pociechami. Zadbałyśmy także o wyjątkowy dobór miejsca spotkania - będzie ono miało miejsce 24.05.2013 r. w Park Hotel Bydgoszcz w Bydgoszczy, gdzie znajduje się specjalna sala zabaw, a także wynajęte zostały animatorki, aby Dzieci miały, jak najwięcej atrakcji. Blogowe WOW to uhonorowanie Dnia Dziecka, którym w głębi duszy każdy z nas tak naprawdę jest.

Blogowe WOW to spotkanie, jakiego jeszcze nie było w województwie kujawsko-pomorskim, a pokusiłybyśmy się o stwierdzenie, że także w Polsce. To inicjatywa zrzeszająca Blogerki z całej Polski ( będą z nami zarówno Dziewczyny z Olsztyna, Łodzi, jak i Warszawy), która choć będzie trwała tylko kilka godzin pozostanie w pamięci na wiele miesięcy i dłużej ! Przewidywana ilość uczestników wraz z dziećmi to ponad 60 osób."


Zapowiada się fantastycznie, prawda?

2 komentarze: