Breaking News
Loading...
poniedziałek, 9 grudnia 2013

Jakoś tak smutno się zrobiło, bo półmetek za nami, jeszcze tylko pięć tygodni nam zostało. Mamy nadzieję, że tempo i ilość nadsyłania relacji trochę wzrośnie, bo z takim niżem nie będzie czego podsumowywać w styczniu. Spinamy się dziewczyny i działamy! Bawimy się i relacjonujemy! Do boju, Kochane! Do boju!


Pierwsza grupa projektowa przedstawiła nam w tym tygodniu swoje kolekcje książek, ulubione bajeczki, książeczki. Rosną nam same inteligentne pociechy.

 1. http://mama-w-uk.blogspot.co.uk/2013/12/samosie-tydzien-5-kto-czyta-zyje.html - Mama w UK i "czytam, więc jestem". 
 2. http://alinadobrawa.blogspot.com/2013/12/projekt-samosie-tydzien-piaty.html - Z książkowego życia mamy i córki. 
 3. http://280dni.com/5-tydzien-samo-sie/ - Ulubione książeczki Filipa.
 4. http://zmianaperspektywy.pl/akcja-rozwijanie-przez-zabawe/ - Pierwsza książeczka u Zmiany Perspektywy
 5. http://niezwykle-zycie.blogspot.com/2013/12/a-co-czytamy.html - Niezwykłe życie i "Najpiękniejsze bajki świata".
 6. http://misjamacierzynstwo.blogspot.com/2013/12/projekt-samosie-tydzien-5-ulubiona.html - Misja macierzyństwo i pełna biblioteczka Oskara.
 7. http://rudymspojrzeniemnaswiat.blogx.pl/2013/12/09/ulubiona-ksiazeczka-tydzien-5-samo_sie/ - Rudym spojrzeniem na świat i kolekcja książeczek Igorka.Druga grupa i oryginalne podejście do tematu: "Pokaż Kotku, co masz w środku", niektóre mamy potraktowały temat dosłownie, niektóre popuściły wodze wyobraźni i dzięki temu mamy bardzo wiele najróżniejszych zabaw. Jest w czym wybierać.

 1. http://www.znaczkijakrobaczki.pl/2013/12/gigantyczny-sorter-dla-dziecka-diy.html - Tere fere kuku i gigantyczny sorter.
 2. http://www.bycieszycsiezyciem.blogspot.com/2013/12/pokaz-kotku-co-jest-w-srodku-projekt.html - By cieszyć się życiem i kotek z rybkami w środku.
 3. http://swiatszymka.blogspot.com/2013/12/pokaz-kotku-co-masz-w-srodku.html - Świat Szymka i sensoryczne pojemniki, kartony, sprzęt kuchenny i maskotka z dziurą.
 4. http://projektczlowiek.blogspot.com/2013/12/czasoumilacze-j-w-projekcie-samosie-5.html - Projekt Człowiek i butelki z oryginalnym wypełnieniem. 
 5. http://matka-pod-napieciem.blogspot.com/2013/12/projekt-samosie-tydzien-5.html - matka pod napięciem i mania grzebania Mani.
 6. http://zabawyizabawki.blogspot.com/2013/12/kraina-zabaw-i-zabawek-rysia-pokaz.html - Zabawy i zabawki, magic box, gentelmeńskie nauki i wiele innych zabaw z pełnym środkiem.
 7. http://mamailaura.blogspot.com/2013/12/projekt-samosie-tydzien-v.html - Mama, Laura i projekt Samo_się na zakupach.
 8. http://kantorek-katjuszki.blogspot.com/2013/12/projekt-samo-sie-tydzien-piaty-czyli.html - Kantorek Katjuszki, Majuszka i puszki z zabawkami.
 9. http://humahuppa.blogspot.com/2013/12/co-jest-w-srodku.html - Humahuppa i testy czystości w domu, baza-domek, pojemniki ze skarbami i kosz pełen "prania".
 10. http://swiadomerodzicielstwo.wordpress.com/2013/12/08/projekt-samo_sie-pokaz-kotku-co-jest-w-srodku/ - Świadome rodzicielstwo i BLW w projekcie.
 11. http://gruszkawkompot.blogspot.com/2013/12/ukryte.html - Gruszka w kompot i tipi.
 12. http://gabrysiowamama.blogspot.com/2013/12/projekt-samo-sie-pokaz-kotku-co-jest-w.html - Gabrysiowa mama i kotek z różnym wypełnieniem.
 13. http://blog.polozna-online.pl/dzieci/kreatywnie-z-dzieckiem/projekt-samo_sie-tydzien-piaty/ - Położna online i butelki z różnym wypełnieniem, plecak starszej siostry i ukryte w dłoni. 

Wyniki konkursu będą, jak tylko Kinga wróci do polskiej rzeczywistości. Tymczasem w tym tygodniu bawimy się w tematach: "Nowa umiejętność w tym tygodniu" (pierwsza grupa) i "Dla przyszłych inteligentów w okularach" (druga grupa). Jesteśmy bardzo ciekawe Waszych pomysłów. :)


4 komentarze:

 1. faktycznie coraz mniej relacji :( smutno

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja dodałam dzisiaj. Jeśli chcecie - możecie dopisać tak poza konkursem :)
  http://poza-brzuszkiem.blogspot.com/2013/12/spozniona-samosiowa-relacja.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiszę wieczorkiem :) jak już na spokojnie zasiądę :)

   Usuń