Breaking News
Loading...
wtorek, 5 sierpnia 2014

Od jakiegoś czasu podsyłam na FP zdjęcia nagród na kolejny etap. Zastanawiam się czy Wam się podobają? 
Pewnie każdy z Was jest ciekawy jak będzie wyglądała odsłona Samo_Siów? Chcecie szczegóły?
Aktualnie zamykam rozmowy ze sponsorami na ostatni guzik, ale jakby ktoś chciał coś za sponsorować piszcie na maila śmiało: projekt.samo.sie@gmail.comRozwój przez zabawę. Projekt „Samosie vol 3”. Akcja rusza z dniem 11 sierpnia i będzie trwać przez kolejne 10 tygodni.
Projekt ma 10 etapów, każdy etap trwa tydzień, zaczynając od poniedziałku,11 sierpnia. Podczas całego tygodnia lub wybranego dnia w tym tygodniu bawimy się z dzieckiem kreatywnie na dany temat. Wersje zabaw zależą tylko i wyłącznie od Was, drogie Mamy, więc liczę na szeroki wachlarz pomysłów i oryginalności. Pierwszy temat wymyśla Marika. Każdy kolejny - Laureat danego tygodnia. Więc czekamy z niecierpliwością na temat pierwszego tygodnia zabawy!Gdy tylko wszyscy sponsorzy wyślą mi grafiki swoich nagród umieszczę wpis o tym o nich tutaj. Każdy z nich byłby wdzięczny za kliknięcie Lubię To! na ich FP. Mam nadzieję, że nagrody Wam się spodobają bo ja w związku z tym, że nie mogę uczestniczyć w konkursie Wam zazdroszczę.

4 komentarze:

  1. Chyba w końcu weźmiemy udział. O pierwszej nie wiedziałam, drugiej jakoś nie było czasu śledzić, teraz się postaramy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Z nagrodami czy bez, my obowiazkowo!

    OdpowiedzUsuń
  3. Babciu/Mamo w co się bawilas kiedy byłaś mała? - to temat pierwszego tygodnia 3 części Samosiow :-) Logo urocze @-}--

    OdpowiedzUsuń